FotbalPark Nebeská Rybná - hřiště pro fotbalgolf

Certifikované hřiště FOTBALPARK NEBESKÁ RYBNÁ se nachází v blízkosti Rokytnice v Orlických horách a zimního střediska Říčky v Orlických horách. Fotbal park leží v nadmořské výšce 560 m.n.m. a rozkládá se na výměře cca.2,5 ha. Je tvořen 18 jamkami s přírodních materiálů (dřevo, kámen).

V blízkosti Fotbal parku se nachází Penzion ORLICKO, který prošel celkovou rekonstrukcí v letech 2008 - 2009. Penzion poskytuje zázemí nejen pro nově vzniklý FP, ale i pro 9 jamkové golfové hřiště, které je taktéž v blízkosti penzionu. Penzion poskytuje ubytování ve dvou, tří a šesti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením na pokojích. Pokoje vybaveny LCD televizi, lednice s minibarem a wifi připojením po celém objektu. Dále zde poskytujeme občerstvení.

Hřiště je koncipované dle pravidel Světové fotbalgolfové asociace a Česká footgolfová a fotbalgolfová asociace z.s. na ně udělila licenci. Na základě této licence se u nás mohou hrát turnaje a zápasy v rámci České fotbalgolfové ligy a mezinárodní soutěže.

Otevírací doba

HŘIŠTĚ  UZAVŘENO 4. - 7. 7.2024
DŮVOD: KONÁNÍ LIGOVÉHO TURNAJE 

OTEVŘENO 2024

OD 30.3.2024

PONDĚLÍ - ZAVŘENO
ÚTERÝ - PÁTEK  13 - 18 h
SOBOTA - NEDĚLE 10 - 18 h

Sledujte náš FB a IG 

Děkujeme 

 

Hřiště


FotbalPark Nebeská Rybná

V provozu
18 / 72

Hlavní partneři

SportHelp.cz, z. s. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky Penzion ORLICKO John Deere FAČR PepsiCo CZ, s.r.o. Orlicko a.s. Bernard pivovar KOMA Modular s.r.o.

Certifikováno

Udělen 05.07.2015